Çevrimiçi
Oyuncular

Oluşturulan
Hesaplar

Oluşturulan
Loncalar

Metin2 ticket nasıl açılır, ne yapmalıyım?

Metin2 ticket nasıl açılır, ne yapmalıyım? Bir çok kişi bu noktada sorunla ryaşıyor, özlelikle oyunlar ayeni başlamış kişilerin sorunlar yaşadığını görmekteyiz. Bu konuda sizlere bilgi verelim.

Metin2 Ticket nasıl açılır?

Bunun için öncelikle web sitemizin üye kısmından üye olun, ardında sizinle irtibata geçilmesini isteyin. Bunla birlikte platformda yer alan destek kısmına tıklayın. Mail adresini ve şifrenizi yazın ve oturum açın üye olduğunuz platformdan.

Açılan form ekranında gerekli yerleri doldurun ve eksiksiz olmasını sağlayın. 

Metin2 Ticket nasıl hızlı çözülür?

Bu konuda oyuncuların ve turka2 ekibinin incelmeleri ile birlikte sizlere belirtitğimiz gibi hatanın ve sorunun tam anlamıyla doğru şekilde yazdığınızdan emin olun. N ekadar doğru ve net bilgiler ile oluştursanız form o kadar hızlı sürede cevaplanacaktır.

Mailinize gerekli talimatlar ise inceleme sonunda gelecek. Daha sonrasında yapılması gerekenleri mail ile iletilenleri eksiksiz şekilde yapın.

Eğer bir metin2 hesabınız yoks aburad aolan gerekli adımları inceleyin: https://www.turka2.com/blog-1/metin2-2-hesap-acma

Eğer oyuna yeniden başlamak ve heyecanlı arkadaşlarınız ile birlikte oyun kurmak istiyorsanız, Metin2 Pvp Server sunucusunu denemenizi öneriyoruz. 

Eğer sorununuz çözülmediyse ve hata almaya devame diyorsanız bize üye olarak teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Metin2 destek eki ile iletişime geçerek problemin en kısa çözülmesi için sizlere destek olmaktayız.

turka2.com