Çevrimiçi
Oyuncular

Oluşturulan
Hesaplar

Oluşturulan
Loncalar

Old school metin2 server

Metin2, En Masse Entertainment tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz bir fantezi MMORPG oyunudur. Oyun Orta Çağ'da geçer ve oyuncuya karşı oyuncu savaşına odaklanır. Oyuncular, her biri kendine özgü yeteneklere ve güçlü yönlere sahip beş ırk ve sekiz karakter sınıfı arasından seçim yapabilirler.

old school metin2

Old school metin2 sunucusu, Almanya merkezli bağımsız bir şirket olan FSO tarafından geliştirilen metin tabanlı çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. İlk olarak 15 Mayıs 1999'da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri milyonlarca kişi tarafından oynandı.

Oyun, Metin2 ve Metin2 Classic (buradan oynayabilirsiniz) gibi diğer FSO oyunlarıyla aynı motoru kullanır.

old school metin2 server

Eski okul metin2 sunucusu

Text2 Oldschool sunucusu 2022

Metin2 Klasik sunucu

Text2 PVM sunucuları

Metin2 Oldschool server 2022

  • Text2 Oldschool sunucusu 2022

  • Metin2 Oldschool sunucusu

  • Metin2 Oldschool sunucuları

  • Metin2 Oldschool pvp sunucuları

  • Metin2 Oldshool klasik sunucuları

Metin2 Classic server

Metin2 Classic sunucusu Metin2 oyununu oynamak için en iyi yerdir. Çeşitli seviyeleri, haritaları ve oyuncuları vardır. Arkadaşlarınızla veya sadece eğlence için oynamak istiyorsanız bu sunucuya katılabilirsiniz.

Metin2 PVM servers

Metin2 PVM sunucuları, canavar öldürmeyi seven ancak diğer oyuncularla savaşmaktan hoşlanmayan insanlar içindir. Bu, diğer oyuncular tarafından rahatsız edilmeden karakterinizin seviyesini yükseltmeye çalışıyorsanız veya sadece huzur ve sessizlik içinde canavarları öldürmek istiyorsanız çok yararlı olabilir.

Her birinin kendine has avantajları olan birçok farklı PVM sunucu türü vardır:

Metin2 Old School Pvp

Metin2 Eski Okul Pvp

Metin2 Old School sunucusu, oyunculara her biri benzersiz beceri ve yeteneklere sahip birçok sınıftan biri olarak oynama şansı sunan klasik bir MMORPG'dir. Oyuncular, her biri kendi güçlü ve zayıf yönlerine sahip 200'den fazla farklı karakter arasından seçim yapabilirler. Kendi karakterinizi yaratabilmenin yanı sıra, İnsanlar, Elfler ve Cüceler de dahil olmak üzere çeşitli farklı ırklar arasından seçim yapabilirsiniz. Metin2 Old School Pvp sunucumuzda veya Metin2 MMO gibi diğer metin tabanlı oyun türlerinde (Metin2 Oldschool sunucusu 2022) oynamaya başlamaya hazır olduğunuzda Oynanış video eğitimleri video rehber videoları işler nasıl çalışır videolar eğitimler bu oyunlara ne denir?

Bitiş

Şimdilik hepsi bu kadar. Umarız bu rehberi okumaktan keyif almış ve yeni bir şeyler öğrenmişsinizdir. Metin2 oynamak istiyorsanız, yazımızda listelenen sunuculardan birine katılmanızı öneririz, böylece iyi vakit geçirebilirsiniz!